Meghan Janssen

Specialisme: All-Round

Wekelijkse aanwezigheid: dinsdag, woensdag en donderdag
Bereikbaar: meghan.janssen@parkstad-logopedie.nl

Myrthe Ampts

All-Round

Specialisme: All-Round, OMFT en Dyslexiebehandelaar

Wekelijkse aanwezigheid: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Bereikbaar: myrthe.ampts@parkstad-logopedie.nl

Suzanne Cremers

Praktijkhouder

Specialisme: Geregistreerd Dyslexiebehandelaar en Preverbaal Logopedist

Wekelijkse aanwezigheid: maandag, dinsdag woensdag, donderdag
Bereikbaar: suzanne.cremers@parkstad-logopedie.nl

Rachel Vrolings

OMFT en Stemstoornissen

Specialisme: OMFT, Stemstoornissen en Dyslexiebehandelaar

Wekelijkse aanwezigheid: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Bereikbaar: rachel.vrolings@parkstad-logopedie.nl

Maud Penders

Geregistreerd Dyslexiebehandelaar

Specialisme: Geregistreerd Dyslexiebehandelaar

Wekelijkse aanwezigheid: maandag, donderdag, vrijdag
Bereikbaar: maud.penders@parkstad-logopedie.nl

Cecile Prickartz

Specialisme: All-Round, OMFT en Dyslexiebehandelaar

Wekelijkse aanwezigheid: maandag, dinsdag en vrijdag
Bereikbaar: cecile.prickartz@parkstad-logopedie.nl